Kurs, kurs i jeszcze raz kurs

Co najmniej 70% uczniów nie wynosi nic pożytecznego z języka niemieckiego. Jest to jednak minus nauki całą klasą – jedni chcą, drudzy już nie bardzo. Średnia z tego wychodzi bardzo jasna – klasa uczy się na poziomie „byle przejść dalej”. A co z osobami, które chcą się uczyć? Tak czy siak, szkolne nauczanie języka niemieckiego nie dorówna kursowi. Kurs zazwyczaj odbywa się w małych grupach, 4-10 osobowych, co daje szansę na lepszą naukę i skupieniu się na tym, co naprawdę się umie, a czego nie, bo nie raz przy 15 czy 20 innych osobach, które nie rozumieją najprostszych zdań sami również tracimy tą pewność.
Kurs niemieckiego jest idealny dla szkolnej młodzieży, ale również dla seniorów, którzy są coraz bardziej aktywni. Taki kurs to też okazja, żeby wyjść z domowego zacisza.
Kursy językowe w Łodzi są o tyle interesujące, że nie trzeba się martwić wyborem jednego języka. Można spróbować na A1 włoskiego, a po A1 iść dalej, lub zmienić język.
Kurs hiszpańskiego Wrocław uczy bardzo ciekawie – pozna się nie tylko hiszpańskie tradycje, ale również ich dialekt.
Kurs angielskiego Warszawa zawsze traktuje poważnie – często przyjeżdżają nativ spekarzy, co swoją drogą jest jedną z najlepszych sposobów na naukę, bo jednak nikt nie mówi tak dobrze po angielsku jak sam anglik.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *