Mieszkaniec świata

students-1440317Coś dla ludzi chcących zwiedzić świat – pojechać do Amsterdamu, spędzić weekend w Paryżu, zakupy w Rzymie i noc w Maladze, a na koniec tydzień w Bułgarii, żeby w dalszą podróż wyglądać jeszcze lepiej. Brzmi doskonale, wręcz jak bajkowe życie.

Coraz więcej ludzi chce zwiedzać świat. Również zwiększyła się liczba ludzi, którzy mówią więcej niż jednym językiem. Ba, nawet trzy języki to dla naszego społeczeństwa nie jest problem. Wiele ludzi chodzi na kursy językowe. Takie kursy mają jednak przeciwników, którzy twierdzą, że taki kurs to tylko wyciąganie pieniędzy. A dlaczego tak twierdzą? Głównym powodem niechęci do kursów jest pragnienie nauczenia się danego języka jak najszybciej i w stopniu bardzo dobrym, a jednak nie każdy znajduje czas na naukę języka poza kursem.

Na kursach językowych nauczyciel może przedstawić co ma do nauczenia, może wytłumaczyć, ale w cenie kursu nie ma wbicia języka młotkiem do głowy.

Każdy komu zależy na nauce języka powinien brać pod uwagę fakt, że należy zarezerwować jeszcze czas w domu na naukę, bo można chodzić na najlepszy kurs angielskiego, a po roku i tak nic nie mówić.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *